«Курортний роман»

День Святого Валентина – улюблене та довгоочікуване свято молоді та закоханих! КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА провів романтичний розважальний захід до Дня закоханих під назвою «Курортний роман», який відбувся 15 лютого у приміщенні Запорізького обласного центру молоді. А саме у відремонтованій концертній залі ЗОЦМ.Ey5tPOBpYA8

Розважальний захід «Курортний роман» це – комбінований, тематичний проект, який поєднує концертну програму, розваги та перегляд фільму.

Впродовж вечора усі учасники мали змогу пригоститися гарячим чаєм та печивом. Активно діяла «любовна пошта», де кожен мав змогу надіслати зізнання у симпатії одне одному. Працювали кілька тематичних фотозон, присвячених морській та темі та коханню. На них закарбовували найкращі моменти свята професійні запорізькі фотографи: Антон Довгалюк, Сергій Шашликов, Анастасія Зуб та Анна Кобець.

У концертно-розважальній програмі взяли участь такі талановиті запорізькі артисти: учні Загальноосвітньої школи №88 — СТЕМ «Бригада Ух», Учасник вокальної студії «Кантилена» ЗНУ- Артур Конкін, учасник народної молодіжної студії популярної музики «Юність» — Ігор Спориш, та студент Таврійського державного агротехнологічного університету — Сергій Алєксєєв, студентка факультету соціології та управління ЗНУ — Катерина Васюкова та студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ — Данило Степанов.

o83fHg_CZWgДля учасників заходу проводилися різноманітні конкурси, змагання, де переможці отримували заохочувальні призи та сувеніри від організаторів заходу. А головним призом став сертифікат на романтичне побачення у кав’ярні «Caffisimo».

Після концертної частини учасники переглядали любовну комедію та пригощалися попкорном.

Завершився «Курортний роман» запальною дискотекою.