Майстер-клас з виготовлення мандали  

Q2M4NeMJxNY

 

Після проекту «П’ять днів жіночності» колективом комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради було вирішено зробити навчальні зустрічі для жінок традиційними.

Перша зустріч відбулася 21 березня 2016 року – у День весняного рівнодення на базі КУ «ЗОЦМ» ЗОР. Психолог Олена Назаренко провела для всіх бажаючих майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки Веснянки.

Друга зустріч відбулася 30 березня 2016 року о 18.00. Для усіх бажаючих психолог, арт-терапевт Олександра Чірка провела майстер-клас з виготовлення мандали (традиція плетіння 8-променевої мандали).

Під час майстер-класу учасниці навчилися плести індіанську 8-променеву мандалу. У індіанців вона називалася «Око боже». На мові племені уічоль застосовувалося слово sikuli. Його дослівний переклад – «ясновидіння». Індіанські мандали являють собою плетений виріб. Часто його робили діти. Вважалося, що мандала, зроблена руками, обов’язково принесе в дім благословення. Вважалося справжнім мистецтвом плетіння складних і великих оберегів.

Мандала, значення якої укладено у візуальному відображенні мови душі, допомагає здійснювати процес медитації. Ця священна діаграма сприяє досягненню концентрації уваги, приводячи людину до вищих станів свідомості. Мандала дозволяє багаторазово посилити ритуал, очистити простір і стає джерелом очисної енергії.

Цей священний символ діє спільно з людською свідомістю. Він приваблює енергію, необхідну для здійснення найбільш значущих життєвих процесів організму. За допомогою мандал можна досягти терапевтичного ефекту при позбавленні від соматичних захворювань, емоційних розладів і стресів.

Захід зібрав близько 15 осіб, участь у майстер-класі була безкоштовною, необхідно було лише попередньо зареєструватися та принести із собою матеріали для виготовлення мандали. Учасниці зазначили, що захід вийшов дуже атмосферним, кожна із них отримала відповіді на свої запитання під час виготовлення мандали.

Також, учасницям майстер-класу розповіли про наступні зустрічі жіночого клубу:

  • 5 квітня о 18.00 Лекція «Коктейль молодості – 5 простих компонентів» (секрети догляду за шкірою, правильне харчування).Спікер – лікар, психолог, експерт з харчування Катерина Пегова.
  • 15 квітня о 18.30 Зустріч на тему: «Я В ТРЕНДЕ: как сохранить свой индивидуальный стиль в гонке за модой». Спікер – дизайнер аксесуарів, фотограф, модельєр — початківець Христина Журавська.

mUNjfVAK0jA

S3jtld3uJFM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAXlq8H4Fxg

UGFYYsKTb_Y