Обласний конкурс проектів «Енергозбереження та енергоефетивність: погляд молоді»

Впродовж місяця комунальна установа «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради спільно з Запорізьким обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Європейська молодь України» та громадянською мережею ОПОРА проводили ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: ПОГЛЯД МОЛОДІ».
Ввзяти участь в конкурсі проектів з ефективних методів енергозбереження в м. Запоріжжя та Запорізькій області міг кожний охочий.
Даний захід організовано з метою виховання у молоді активної громадянської позиції та привернення її уваги до процесів в Україні, бережного відношення до свого міста, області; залучення студентів до аналізу і пошуку механізмів вирішення актуальних проблем громади, через розробку та реалізацію соціально значимих проектів у сфері ефективного ощадливого використання енергетичних ресурсів.
25 травня 2015 року відбувся урочистий захист робіт на нагородження переможців. Пишаємося, що у нас так багато талановитої та розумної молоді!!

Детальніше про це — під фото

Презентація проектів конкурсу «Енергоефективність та енергозбереження очима молоді»